Кам'янець-Подільський підписав меморандум про співпрацю з проектом ЄС "EGOV4UKRAINE"

На Хмельниччині впроваджують пілотний проект в Центрі надання адміністративних послуг інформаційної системи "Вулик"

Очільник Кам'янця-Подільського підписав меморандум із впровадження пілотного проекту "Вулик", повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби міськради.

Міський голова Михайло Сімашкевич перебуваючи з робочим візитом у столиці, разом із керівниками проекту ЄС "EGOV4UKRAINE" підписав меморандум про співпрацю щодо пілотного впровадження в ЦНАПі інформаційної системи "Вулик".

Завдяки участі в грантовій програмі проекту ЄС "EGOV4UKRAINE" Кам'янець увійшов до десяти пілотних міст в Україні, де запрацює програмний комплекс автоматизації ЦНАПу. Його мета - розбудова потенціалу Центрів для забезпечення електронних послуг на основі обміну загальними даними та інформаційної системи.

Попередньо у тестовому варіанті система запрацює восени. Її впровадження можливе також у містах Українка, Ржищів та Обухів (Київська область); Каховка та Нова Каховка (Херсонська область); Южне (Одеська область); Олевськ (Запорізька область); Чортків (Тернопільська область); селищі Гуменці (Хмельницька область).

Нагадаємо, вдесятеро має пришвидшитися робота в ЦНАПах Кам'янця-Подільського та Гуменець завдяки новій інформаційній системі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький