Кам'янець невдовзі матиме паспорт безпеки міста

Другим містом в Україні, що має паспорт власної безпеки, стане Кам'янець-Подільський

Рішенням міського голови в Кам'янці-Подільському створено Офіс безпеки міста, до якого увійшли представники місцевої влади, правоохоронці, громадські активісти, передає Depo.Хмельницький з посланням на СК ГУНП.

У тісній співпраці з громадськістю вони створюють паспорт безпеки міста, в якому будуть зібрані усі безпекові проблеми та шляхи їх вирішення.

На сьогодні Координаційний офіс безпеки та безпековий паспорт міста має тільки райцентр Татарбунари, що на Одещині. Кам'янець-Подільський буде другим містом в Україні, яке виявило таку ініціативу і працює над власним паспортом безпеки.

Відбулось вже кілька засідань робочої групи, яка працює над розробкою паспорта безпеки. Активісти вже провели масштабне опитування громадян щодо безпекових проблем у місті, серед яких вони називають якість дорожнього покриття, освітлення, систематичне порушення громадського порядку в окремих мікрорайонах тощо. Усі ці зауваження будуть внесені до паспорту і відповідно до них місцева влада та правоохоронні органи будуть коригувати свою роботу: покращувати інфраструктуру, ставити додаткові камери спостереження, змінювати маршрути патрулів тощо.

Планується, що з початку наступного року текст безпекового паспорта Кам'янця-Подільського буде затверджено і почнеться активна реалізація його положень.

Нагадаємо, Кам'янець претендує на отримання звання "Молодіжна столиця України".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький