Кам'янчанин став кращим скульптором у роботі з пінопластом

Перемогу в Міжнародному фестивалі-конкурсу здобув Сергій Кляпетура
Depo.
25 червня 2016 23:19
ФОТО: depo.ua
Кам
Кам'янчанин став кращим скульптором у роботі з пінопластом

Міжнародний фестиваль-конкурс скульптури з пінопласту назвав переможця, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на офіційний сайт Івано-Вранківська.

І Міжнародний фестиваль-конкурс скульптури з пінопласту "СТИРО" відбувся в Івано-Франківську.

На площі перед фортечною галереєю "Бастіон" у рамках Міжнародного фестивалю сучасного мистецтва "Порто Франко Гогольфест" демонстрували свою творчість і скульптори.

Кам'янчанин став кращим скульптором у роботі з пінопластом - фото 1

За рішенням журі переможцем став скульптор з м.Кам'янець-Подільський Сергій Кляпетура.

Учасниками ж фестивалю-конкурсу, а отже авторами виконання творінь з пінопласту, стали відомі скульптори - Сергій Кляпетура (м.Кам'янець-Подільський), Богдан Гладкий, Володимир Кіндрачук (м.Івано-Франківськ), викладачі і студенти Інституту мистецтв – Василь Марцінко, Дмитро Сухоручко, Роман Пасічняк, Юрій Петришин та викладачі Інституту дизайну Кошалінської політехніки (Республіка Польща).

Кам'янчанин став кращим скульптором у роботі з пінопластом - фото 2

Оригінальність концепції фестивалю відображено в казковій тематиці, у якій працювали майстри. Тому виготовлені скульптури прикрасять території дитячих садків та майданчиків міста.

Ініціаторами проекту є кафедра декоративно-прикладного мистецтва і етнодизайну Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету та Інститут дизайну Кошалінської політехніки з нашого міста-побратима Кошаліна (Республіка Польща).

Співорганізатори конкурсу - Івано-Франківська міська рада, мерія міста Кошалін, Фундація архітектури (Республіка Польща), Центр польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську, Івано-Франківський обласний осередок Національної спілки майстрів народного мистецтва України.

Кам'янчанин став кращим скульптором у роботі з пінопластом - фото 3

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та