Кадрові перестановки у садочках і школах майже завершились

Контракт новим очільникам освітянських закладів підписали лише на рік
Depo.
30 липня 2016 09:08
ФОТО: depo.ua
Кадрові перестановки у садочках і школах майже завершились
Кадрові перестановки у садочках і школах майже завершились

Хмельницькому ще залишилось представити директорів двох шкіл і садочків , повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "0382".

Починаючи з 15 липня заклади освіти, а це школи та садочки отримали нових керівників. Ці зміни проходили не зовсім безболісно, тепер вже новопризначені директори і завідуючі активно готуються до навчального року.

Головного освітянин міста попередив - наступного року на керівників чекають такі ж зміни. Контракт підписали лише на рік.

Начальник управління освіти Роман Миколаїв переконує, усі звільнення і призначення відбувались законно і прозоро. На сьогодні вісім з десяти шкіл вже мають директорів. Обговорення тривають по ліцею №17 і ЗОШ №22.

Головний управлінець наголосив на тому, що "контракт". це типова форма контролю, його не можна змінювати та відходити від тих пунктів, які вже присутні у контракті. А саме в пункті 29 цього ж документу вказано щодо того, якщо контракт не продовжується з тією чи іншою особою – він вважається припиненим.
Наразі контракт має пункт публічної звітності. Отож, нові керівники, з якими підписали контракт лише на рік, через три місяці роботи мають публічно відзвітувати за виконану роботу.

Начальник управління освіти зауважив, що до минулі керівники закладів освіти чудові педагоги, саме тому без місця роботи вони не залишаться.

Загалом як кажуть в управлінні освіти, рішення приймались прозоро. З кожним директором, у якого закінчувався термін трудового договору, велась розмова. Кожного попередили і запропонували посаду в галузі освіти. Однак були й такі, що відмовлялись.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький