ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Громада Нової Ушиці не схвалює оптимізацію маршрутної мережі пасажирських перевезень

У Новій Ушиці відбулися громадські слухання щодо оптимізації маршрутної мережі пасажирських перевезень
Depo.
14 липня 2015 10:17
ФОТО: depo.ua
Громада Нової Ушиці не схвалює оптимізацію маршрутної мережі пасажирських перевезень
Громада Нової Ушиці не схвалює оптимізацію маршрутної мережі пасажирських перевезень

Як повідомляє Хмельницький.depo.ua із посиланням на прес-службу Новоушицької РДА, в результаті оптимізації має відбутись корегування мережі з перевезення пасажирів, заміна малих і технічно застарілих засобів на сучасні, які, у тому числі, мають бути розраховані на перевезення людей з обмеженими можливостями. 

На сьогодні в Новоушицькому районі працює 40 автобусних маршрутів (16 приміських та 24 міжміських, з яких 5 міжобласних), відправлення яких здійснюється із смт Нова Ушиця та населених пунктів району.

Маршрути, які формуються на території району, обслуговують 11 приватних перевізників.

Крім того, через населені пункти району та районний центр здійснюють перевезення 16 міжміських маршрутів, які формуються за межами Новоушицького району, з яких 8 міжобласних.

Метою зібрання була необхідність врахування думки і побажань жителів району, перевізників при розгляді питання перегляду мережі маршрутів.

На думку присутніх на обговоренні запропонований проект не може бути схвалений, адже ані пасажири, ані місцеві перевізники не матимуть суттєвих вигод у разі його реалізації.

За твердженням перевізників, рентабельність є лише при обслуговуванні пасажирів на маршрутах, що виходять за межі району. Отже, оптимізація, а по-суті - ліквідація маршрутів, що з'єднують села району з обласним центром призведе до руйнування приміської мережі, адже - обслуговування приміських маршрутів не є прибутковим.

У програші опиняться і пасажири, адже змушені будуть робити декілька пересадок при подорожі до Хмельницького або матимуть проблеми при передачі посилок маршрутними автобусами.

В результаті схвалили звернення до ОДА не переглядати існуючу мережу автобусних маршрутів у бік зменшення їх кількості. Натомість пропонується розглянути питання відкриття маршрутів, які б з'єднали більшість населених пунктів району безпосередньо з Хмельницьким.

Більше про перевезення на Хмельниччині читайте на khm.depo.ua