Історична нічия: ФК "Поділля" вперше після повернення у профі здобуває очки на виїзді

У "Подільському дербі" на полі вінничан хмельницькі футболісти у меншості "відвоювали" перший заліковий пункт для турнірної таблиці у першому турі чемпіонату

Історична нічия: ФК "Поділля" вперше піс…

У стартовому матчі нового сезону футбольної першості України у Другій Лізі ФК "Поділля" зламало власну традицію стабільних програшів у гостьових матчах, повідомляє Depo.Хмельницький.

Так, у "Подільському дербі" з "Нивою-В" хмельничани змогли оговтатись після минулотижневої домашньої поразки вінничанам у розіграшу Кубку України та на виїзді нав'язали господарям боротьбу, у якій більше щастило гостям.

Власне, матч завершився у "суху" - з рахунком 0:0. Втім, якщо відверто, вінничани награли на перемогу. Тому підтвердження поперечини і штанги, які рятували воротаря гостей ще у першому таймі. Проте свій шанс мали і хмельничани. На 37-ій хвилині Андрій Ліповуз ледь не відзначився голом на добиванні після ляпу голкіпера господарів.

Наприкінці першої половини зустрічі хмельничани вимушено здійснили першу заміну - травми зазнав воротар подолян - Сергій Дворник, а його місце у "рамці" зайняв Сергій Шевченко.

По перерві вінничани продовжували безуспішний штурм воріт гостей. Хвилі їхніх атак накочувались одна за одною, проте розбивались на вдалій грі захисту і воротаря "Поділля", а також на перманентному невезінні. Не допомогло навіть і вилучення на 52 хвилині матчу через друге попередження захисника хмельничан - Омельчука, якого подоляни кілька днів тому орендували у "Волині".

Відтак, останні хвилини матчу минули нервово та напружено, адже на полі почали з'являтись вболівальники господарів, та у одному епізоді ледь не виникла бійка між усіма футболістами обох команд. Однак судді пристрасті вгамували.

"Задоволений результатом і грою команди. Я ж обіцяв тиждень тому, що буде зовсім інша гра. Так, "Нива" володіла перевагою і не використала свої моменти, але і ми мали декілька можливостей відкрити рахунок. Ще є над чим працювати. Але команді вдячний", - підсумував після гри тренер "Поділля" Аркадій Баталов.

А за тиждень на хмельничан вже чекає гра на рідному стадіоні із "Прикарпаттям" з Івано-Франківська.

Нагадаємо, волочиський "Агробізнес" у стартовому турі Чемпіонату України у Другій Лізі на виїзді розтрощив "Прикарпаття" з рахунком 5:2.