Іспитовим терміном відбувся експрацівник Хмельницького СІЗО, що намагався пронести наркотики
Хмельницький міськрайонний суд визначився із покаранням для колишнього працівника СІЗО, що попався на спробі пронести в установу наркотичні речовини
- Хмельницький
-
1 квітня 2021 15:17

Вироком Хмельницького міськрайонного суду колишнього молодшого інспектора відділу режиму і охорони державної установи "Хмельницький слідчий ізолятор" старшого прапорщика внутрішньої служби визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України, передає Depo.Хмельницький з посиланням на інформацію виправної установи.
Як зазначено, суд призначив йому покарання із застосуванням ч. 1 ст. 69 КК України у виді п'яти років позбавлення волі без конфіскації майна. На підставі ст. 75 КК України громадянина К звільнено від відбування покарання з випробуванням і встановлено йому іспитовий строк тривалістю три роки.
Нагадаємо, у жовтні минулого року інспектор намагався з метою подальшого збуту пронести на територію охоронюваної зони установи наступні речовини:
– 14 таблеток метадону, загальною масою 0,313 г
– кристалічну речовину білого кольору, яка містить наркотичний засіб метадон, загальною масою 0,9587 г
– особливо небезпечний наркотичний засіб, канабіс, загальною масою (у перерахунку на висушену речовину) 36 г
– смолу канабісу, масою 0,24 г
– концентрат з макової соломи, масою (у перерахунку на суху речовину) 0,086 г
– амфетамін, загальною масою 1,6198 г.
Працівника СІЗО того ж дня викрили під час догляду його особистих речей.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 23:30На Великдень в Україні посилять заходи безпеки
- 18:11Дезодоранти та антиперспіранти: як вибрати та правильно використовувати Актуально
- 14:25У Хмельницькому в академії ДПСУ знайшли тіло 20-річного курсанта
- 20:51Болгарія не продаватиме реактори для Хмельницької АЕС
- 10:49На Хмельниччині скоротять тривалість комендантської години у Великодню ніч
- 10:59Трагедія на Хмельниччині: 18-річний мотоцикліст на смерть збив 11-річного хлопчика
- 13:01Міжрегіональну схему переправлення чоловіків через державний кордон викрили на Хмельниччині ФОТО
- 09:40На Хмельниччині вночі ППО збила 4 дрони
- 12:40На Хмельниччині п'яна жінка забула в гостях свою 4-місячну дитину
- 10:23На Хмельниччині затримали двох агентів РФ, що планували підірвати автівки вісьмох депутатів ФОТО
- 17:35Сервіс "Електронної черги" - оформлення біометричних паспортних документів у зручний час
- 10:45Ракетний обстріл Хмельниччини: Що відомо
- 10:35 ЗСУ збили вночі над Україною 13 з 23 ракет та 40 з 109 БПЛА
- 16:38Зеленський вручив орден "Золота Зірка" наймолодшому Герою України
- 23:30Через війну постраджали майже 1,5 тисячі пам’яток культурної спадщини та понад 2 200 об’єктів культурної інфраструктури
- 20:39Розповсюджували метадон у двох областях: Судитимуть організаторів наркокартелю з щомісячним прибутком у 5 млн грн ФОТО
- 12:18Про підозру повідомлено трьом особам, що вимагали у жителя Хмельниччини 200 тисяч доларів ФОТО
- 13:41Заставу для ексочільниці Хмельницької МСЕК Тетяни Крупи зменшено на 100 млн грн
- 10:48У Хмельницькому суд відправив за ґрати на 4 роки чоловіка за ухилення від мобілізації