"Інститут соціальних перемовників": На Хмельниччині стартував другий етап - "законотворчий"

За підсумками року проект визнали однією з п‘яти найкращих безпекових ініціатив в Україні, втілених спільними зусиллями поліції та представників громадянського суспільства

"Інститут соціальних перемовників": На Х…

У Хмельницькому розпочався другий етап спільного проекту поліції та громадськості "Інститут соціальних перемовників", передає Depo.Хмельницький за іфнормацією прес-служби облполіції.

Спільний безпековий проект  поліції та громадської організації "АСТАР" під назвою "Інститут соціальних перемовників", який стартував на Хмельниччині у 2018 році, настільки добре зарекомендував себе, що ініціатори вирішили продовжити його реалізацію ще на один рік. 

Керівники проекту ставлять перед собою амбітні цілі. І це не лише підготовка соціальних перемовників для кожної територіальної громади, а й написання та лобіювання спеціального закону, який регулюватиме їхню діяльність. 

Проект активно впроваджувався на території Хмельницької області упродовж 2018 року. За підсумками року його визнали однією з п‘яти найкращих безпекових ініціатив в Україні, втілених спільними зусиллями поліції та представників громадянського суспільства. Розробляли та втілювали його у життя ініціатори з поліції та громадські активісти.  

Коли перші випускники "Інституту соціальних перемовників"  почали реалізовувати отриманні знання на практиці та вирішувати конфлікти в своїх громадах, з'явився новий потік бажаючих опанувати цей комунікативний напрямок. Тоді й було вирішено проект продовжити. Цього разу серед майбутніх соціальних перемовників є і члени діючих громадських формувань з охорони громадського порядку, і журналісти, і працівники адміністрацій, і просто небайдужі громадяни, які бажають спробувати себе в новій іпостасі.    

Лекторами під час першого навчального модуля стали працівники Головного управління Національної поліції Хмельницької області – заступник начальника ГУНП Валентин Білянський та начальник сектору комунікації Інна Глега.  

Вони познайомили слухачів з правовими засадами діяльності соціальних перемовників, розповіли про світовий досвід у цій сфері та провели практичне заняття з розв‘язання різноманітних конфліктних ситуацій, які є найтиповішими для громад. 

Нагадаємо, соціальні перемовники є місцевими помічниками дільничого і працюють на попередження серйозних конфліктів та правопорушень у тих ситуаціях, які не стосуються безпосередньої компетенції поліції. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme