ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Іноземні військові знову приїхали на Кам'янеччину

Цього разу гості з Німеччини та Швейцарії
Depo.
26 лютого 2016 15:00
ФОТО: depo.ua
Іноземні військові знову приїхали на Кам
Іноземні військові знову приїхали на Кам'янеччину

Європейські військові відвідали Центр розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України – пише у ФБ керівник медіа-центру Західного гарнізону Андрій Агєєв, повідомляє Depo.Хмельницький.

Іноземні військові знову приїхали на Кам'янеччину - фото 1

Іноземні військові знову приїхали на Кам'янеччину - фото 2

З роботою українських саперів знайомилися войськові Бундесверу (Німеччина) на чолі з начальник тренувального Центру саперів підполковником Андреасом Майером та представник Женевського Міжнародного центру з гуманітарного розмінування радник з військової співпраці підполковник Лоберт Йорг.

Іноземні військові знову приїхали на Кам'янеччину - фото 3

Начальник українського Центру розмінування полковник Володимир Родіков на території навчально-тренувального комплексу ознайомив закордонних колег з можливостями, призначенням, завданнями, системою підготовки саперів, водолазів та кінологів в Центрі розмінування.

Іноземні військові знову приїхали на Кам'янеччину - фото 4

Військовослужбовці ж з Німеччини ознайомили українських колег з системою виявлення та знешкодження вибухонебезпечних предметів, яка застосовується в Бундесвері, матеріально-технічним обладнанням та досвідом, набутим німецькими представниками при виконанні бойових завдань.

А ще, у червні-липні цього року, у Кам’янці-Подільському планується тритижневий курс підготовки інструкторів Збройних Сил України за напрямом знешкодження вибухонебезпечних предметів в рамках програми “Train the Trainers”.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький