Інформаційне бієнале відбулося у Хмельницькому

Традиції та цифровий стиль життя представили в обласній бібліотеці для юнацтва
Depo.
28 жовтня 2016 09:45
ФОТО: depo.ua
Інформаційне бієнале відбулося у Хмельницькому
Інформаційне бієнале відбулося у Хмельницькому

Бібліографічне бієнале "Інформаційні ресурси: від традицій до цифрового стилю життя презентувало послуги та ресурси творчо-інформаційної лабораторії кнвгозбірні для юнацтва, повідомляє Depo.Хмельницький.

Як переконана завідуюча інформаційно-бібліографічного відділу Оксана Мостіпан, бібліотека сьогодні впевнено називає себе інформаційним центром для юнацтва.

Інформаційне бієнале відбулося у Хмельницькому - фото 1

Цьогоріч на бієнале знайомили користувачів з розмаїттям форм та методів інформаційного забезпечення потреб за вимогами сучасності та шляхами адаптації від традиційної  до цифрової культури.

Впродовж двох днів проводились: майстер-класи "Я б в бібліографи пішов…Хай мене навчать!", "Застосування Інтернет в бібліотечних процесах", інформ-консультації "Сайт ХОБЮ: пошукові можливості", демонструвалося відеопортфоліо  "Наша справа-улюблена справа та приємне захоплення!"

Інформаційне бієнале відбулося у Хмельницькому - фото 2

А ще для студентів ІІ-го курсу ВПУ№25 провели слайд-лекцію "Web-стиль ХОБЮ", що знайомили майбутніх операторів комп’ютерного набору та обліковців з інформаційним потенціалом бібліотеки, її можливостями, пошуковими можливостям ЕК бібліотеки та ЕК-онлайн на бібліотечному сайті, з власними електронними ресурсами та базами даних, секретами результативного пошуку інформації в системі Google, послугами Інтернет, розмаїттям інформаційних та бібліографічних видань.

Інформаційне бієнале відбулося у Хмельницькому - фото 3

"Наостанок студенти виконали практичні завдання щодо пошуку документів в електронному каталозі бібліотеки та позмагалися, хто швидше знайде потрібну інформацію, - розповідає Оксана Мостіпан. - До того ж відбулися оглядові екскурсії бібліотекою, відвідувачів ознайомили з історією книгозбірні, її здобутками, з роботою клубів та об’єднань, книжковими виставками рідкісних та цінних книг з фондів, виставками творчих робіт."

Бажаючі проявляли кмітливість та читацьку ерудицію, змагаючись у конкурсі "Бібліоерудит" та у розгадуванні кросворду, де виграшними лотами стали солодкі призи.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт