ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

І в ПриватБанку подоляни можуть сплачувати комуналку без комісії

Додаткових комісій можна уникнути через регулярні платежі
Depo.
12 листопада 2016 18:15
ФОТО: depo.ua
І в ПриватБанку подоляни можуть сплачувати комуналку без комісії
І в ПриватБанку подоляни можуть сплачувати комуналку без комісії

У ПриватБанку подоляни можуть сплачувати за комуналку без додаткових комісій через регулярні платежі, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланям на прес-службу банку.

Подоляни при оплаті комуналки через регулярні платежі у Інтернет-банку Приват24 мають 100% пільг, адже комісія у такому разі відсутня.

У Хмельницькому послуги водоканалу та обленерго можна оплачувати наразі без комісії, тобто - безкоштовно. Натомість при розрахунку за газ та теплову енергію доведеться сплатити комісію. Нині вона складає 3 гривні при сплаті через касу класичного відділення, 2 гривні – в терміналі самообслуговування та 1 гривню - через Інтернет-банк Приват24.

"Власне, комісії при сплаті за блакитне паливо теж можна уникнути, - радить керівник напрямку масових платежів Південно-Західного регіонального управління ПриватБанку Віталій Якубовський. - Для цього лише треба підключити послугу “Регулярні платежі” у Приват24. У такому разі банк буде сплачуватиме нарахування автоматично з картки, що визначить клієнт, а сама послуга – абсолютно безкоштовна."

Для пенсіонерів “Регулярний платіж” також є ідеальним варіантом, адже, якщо онуки чи діти навчать користуватись своїх дідусів та бабусь інноваційними банківськими досягненнями новітньої інформаційної доби, то завдяки цій послузі літні подоляни зможуть уникнути черг у відділеннях банку.

Крім того, подоляни можуть сплатити за комунальні послуги у понад 70 класичних відділеннях банку на теренах Хмельниччини та понад 400 терміналах самообслуговування.

Нагадаємо, Ощадбанк також не завжди братиме комісію за комуналку.

 

 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт