Художник з Тернополя представив у Хмельницькому свою "Порцеляновою експресією" (ФОТО)

Виставка митця-кераміста Євгена Овчарика виставляється в обласному художньому музеї

Художник з Тернополя зачарував Хмельницький своєю "Порцеляновою експресією", повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією сайту "Терен".

"Над однією роботою я працюю досить довго і ретельно, хочу, щоб вона мала не тільки ширину чи довжину, але й простір, глибину та об'ємність. Намагаюся, щоб кожен виріб у певній мірі, містив деяку недосказаність, аби глядач сам задумувався над твором, насалоджуючись ним", - розповів Євген Овчарик.

За словами митця, порцеляна - матеріал досить примхливий. Працювати з ним нелегко, температура випалювання буває і понад 1200 градусів. А для того, аби створити, наприклад, найпростішу чашку, проходить до 80 операцій, не кажучи вже про витончені деталі складнішого твору.

Сам автор свої роботи називає живописом на фарфорі. Євген Овчарик майже сорок років працює з фарфором і опанував усі таємниці мистецтва порцеляни - дивовижного поєднання вогню і білої глини.

Виставка митця-кераміста Євгена Овчарика "Порцелянова експресія" експонуватиметься у Хмельницькому до 24 жовтня цього року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький