ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хто і кого веде в Хмельницьку міську раду - від нардепів до музикантів

Перші кандидати в списках політсил - відомі і не дуже особи
Depo.
4 жовтня 2015 15:25
ФОТО: depo.ua
Хто і кого веде в Хмельницьку міську раду - від нардепів до музикантів
Хто і кого веде в Хмельницьку міську раду - від нардепів до музикантів

На кого зробили ставку політичні партії обласного центру з'ясовували журналісти Depo.Хмельницький.

Безумовно найстатусніші очільники списків народні депутати: діючі - Сергій Мельник - БПП "Солідарність" і Сергій Лабазюк - партія "Поруч", а також екс-нардеп - 69-річний аксакал від політики Лев Бірюк - ВО "Батьківщина". До їхньої когорти примикає Віталій Іваневич з "Відродження", який є помічником-консультантом нардепа і працює в апараті ВРУ. Ще один є депутат, правда, Хмельницької міськради від "Свободи" - Віталій Діденко.

Є й кілька керівників різноманітних підприємств: Микола Мельник - представник ГР "Народний контроль" і керівник страхової компанії; Василь Габай від "Громадської позиції" - фермер; керівники ТОВ - Сергій Золотухін від Об'єднання "Самопомочі" та Дмитро Садлій від Радикальної партії Олега Ляшка; Богдан Яремов очолює списки "Рідного міста" і є очільником філії НАК "Агролізингу".

Першими  є й парочка чиновників середньої ланки. Це - Анатолій Проскурович від НРУ, який є комендантом гуртожитку; Петро Кузьмін з "Нашого краю" - начальник одного з управлінь міськвиконкому та посадовець міськвиконкому Едуард Віраг, до слова - наймолодший у списку цих політиків, йому лише 32 роки і представляє він парію  "5.10".

Приватні підприємці, що очолюють свої політсили: Сергій Чекман від "Єдиного центру" та Руслан Афійчук - "За конкретні справи".

"Нову державу" веде в Хмельницьку міськраду безробітна Альона Сопрук.

Не обійшлося і без представників творчих професій. Так, список Аграрної партії очолила скрипалька Майя Онищук, УКРОП - журналіст Андрій Мацейко, спортсмен Володимир Повх - "Патріот".

Про виборчі перепетії читайте на сайті Depo.Хмельницький.