Хронічний крадій з Полонного сидітиме за гратами два роки

У Полонному засудили чоловіка, який у день, коли йому винесли вирок за попередню крадіжку, вкрав телефон

Про це інформує прес-служба Апеляційного суду області, передає Depo.Хмельницький.

Полонський районний суд визнав винним 58-річного полончанина, обвинуваченого за статтею 2 частини 185 Кримінального кодексу України - крадіжка, вчинена повторно - і призначив остаточне покарання, позбавивши його волі на два роки.

Як встановив суд, у серпні цього року чоловік зайшов до одного з полонських кафе, де вже напідпитку сидів потерпілий. Той запросив його приєднатися до столу і після вжитого спільно алкоголю заснув. Скориставшись нагодою, обвинувачений забрав зі столу його мобільний телефон і пішов із закладу.

Обираючи міру покарання, суд врахував, що чоловік, у котрого за плечима вже 10 судимостей, вчинив черговий злочин через три місяці після повернення з місць позбавлення волі й у день, коли Полонський районний суд виніс йому вирок, засудивши, до слова, також за частиною 2 статті 185 Кримінального кодексу України, до трьох місяців арешту.

"Оскільки обвинувачений на даний час відбуває покарання у виді арешту, призначене вироком Полонського районного суду Хмельницької області від 3 серпня 2018 року, суд вважає за необхідне призначити йому покарання за правилами, передбаченими ст.71КК України, і до призначеного покарання частково приєднати невідбуте покарання за попереднім вироком", - зазначає суддя.

Вирок не набрав законної сили і його можна оскаржити в апеляційній інстанції.

Нагадаємо, за слісну непокору працівникам колонії житель Хмельниччини отримав додатковий термін.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook