ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хмельницьку міськраду взяли в облогу молоді інваліди

Хмельницьких депутатів пікетують люди з обмеженими можливостями
Depo.
23 вересня 2015 12:23
ФОТО: depo.ua
Хмельницьку міськраду взяли в облогу молоді інваліди
Хмельницьку міськраду взяли в облогу молоді інваліди

Як повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на Всім, під будівлею міської ради зібрались люди з обмеженими фізичними можливостями.

Хмельничани хочуть "достукатись" до влади, аби їм передали приміщення для реабілітаційного центру.

Протестувальники вибрали сьогоднішній день недарма - в міськраді відбувається засідання сесії.

За словами учасників мітингу, питання вирішується вже багато років, однак результату і досі немає - хмельничани із фізичними вадами змушені шукати місця для реабілітації і спілкування у бібліотеках.

"Ми вже багато років добиваємось приміщення під реабілітаційний центр для усіх категорій інвалідів, учасників АТО та усіх, хто потребує реабілітації, - говорить представник Товариства молодих інвалідів Наталія Заболотна. - Є на прикметі приміщення, ми хочемо, щоб влада передала нам його в оренду. Ми вже звертались до багатьох чиновників. Депутати обіцяли допомогти, але, на жаль, справа рухається дуже повільно. Зараз ми на вулиці, приміщення в нас немає. Наразі ми змушені збиратись в бібліотеках".

Наразі до Товариства молодих інвалідів входить більше 70 людей, які потребюуть допомоги та елементарного спілкування. За словами мітингувальників, вони не планують здаватися і надалі "штурмуватимуть" стіни міської ради.

Більше про людей з обмеженими можливостями - на khm.depo.ua

Читайте також Хмельничани з обмеженими можливостями мріють про "Республіку добра"