Хмельницькому палацу творчості про ремонт будівлі залишається тільки мріяти

Відновлювати занедбану будівлю цього року не збираються
Depo.
24 травня 2016 19:07
ФОТО: depo.ua
Хмельницькому палацу творчості про ремонт будівлі залишається тільки мріяти
Хмельницькому палацу творчості про ремонт будівлі залишається тільки мріяти

Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва урочисто відчинив свої двері більше 26 років тому, нині ж будівля і усе прилежне до неї потребують ремотну та відновлення, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на 0382.ua

Зовнішній вигляд будівлі майже у центрі місті занедбаний, на стінах - лайливі слова, суїцидні малюнки та незрозумілі символи, сходи розтрощені, довкола багато сміття і пляшок.

Хмельницькому палацу творчості про ремонт будівлі залишається тільки мріяти - фото 1

Цього року, повідомляють в міській раді, відновлювати Палац творчості не будуть. "У цьому році ні. Розглядається такий варіант… Тому що його зовнішній вигляд м’яко кажучи "пічальний". Це стара радянська будівля, тому це буде дороговартісний об’єкт. Це не буде у 2016 році, але цілком можливо, що у 2017 році будемо робити. Бо ситуація кричуща і стан такий, що якщо там рік чи два нічого не робити, він буде далі обсипатися", - каже міський голова Олександр Симчишин.

Цьогоріч з додаткових асигнувань з бюджету розвитку міста виділено лише 225 тисяч гривень на аварійний ремонт покрівлі будівлі, якій уже 26 років.

"Найбільша катастрофа з фасадом. Якщо відремонтувати фасад та утеплити його, то тоді можна його й гарно розмалювати. У центрі міста він би дуже гарно вписувався в архітектурний ансамбль. Це будемо робити у 2017-2018 роках", – каже міський голова. Поки ж стіни будівлі розмальовують всі, кому не лінь.

Хмельницькому палацу творчості про ремонт будівлі залишається тільки мріяти - фото 2

В управлінні освіти міста кажуть, що додаткові витрати можуть надати у червні. Для цього керівництво закладу із листом-проханням має звернутися до міської ради. Тоді пропозиції розглянуть і, можливо, візьмуть до уваги на черговій сесії міської ради.
Тим часом сходи продовжують розвалюватись, а гори сміття та різнобарвні стіни залишаються у полі зору дітей та гостей міста.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький