Хмельницький візуалізує рух громадського транспорту

Місто долучилося до цілісної системи інформування пасажирів в Україні
Depo.
15 серпня 2016 15:37
ФОТО: depo.ua
Хмельницький візуалізує рух громадського транспорту
Хмельницький візуалізує рух громадського транспорту

Хмельницький задля комфортного і швидкого пересування пасажирів входить до загальноукраїнської системи інформування. Ця система дає можливість пасажирам знати про транспорт все, повідомляє Depo.Хмельницький.

"У 2016 році Хмельницький долучився до числа небагатьох міст України, де з’явився похвилинний розклад громадського транспорту. Це відповідає кращим європейським та світовим практикам та втілює концепцію універсального дизайну, - говорить представник ініціативи rozklad.in.ua Юрій Степанець. - Окрім інформаційних панелей на кожній зупинці, хмельничанам також доступний мобільний додаток та сайт, за допомогою яких можна заздалегідь спланувати своє пересування містом."

rozklad.in.ua є першою цілісною системою інформування пасажирів в Україні, яка відповідає універсальному дизайну на транспорті. Відтак, і іноземцям, що приїжджають до Хмельницького, і жителям інших міст, і самим хмельничанам, які подорожуватимуть країнами Європи, відтепер буде зручно орієнтуватись в системах транспорту будь-якого міста.

Інформаційні панелі, сайт та мобільний додаток замінюють собою дорогі у виробництві та обслуговуванні системи он-лайн відстеження громадського транспорту, надають значно більше інформації пасажирам.

Для комфорту містян, розклади розміщуються на рівні очей, а не висоті в кілька метрів.

Дякуючи впровадженню цілісної системи люди не витрачатимуть даремно найдорожчий ресурс 21 століття – час. А безцінні години, які щоденно витрачались в очікуванні транспорту, тепер можна присвятити родині, друзям, або ж роботі.

Нагадаємо, на тролейбусних зупинках Хмельницького почали встановлювати інформаційні панелі з точним графіком руху (у будні та у вихідні дні), схемами маршрутів та іншою необхідною для пасажирів інформацією.

В мерії обіцяють роботи закінчити до осені.