Хмельницький суд обрав базарниці-аферистці заставу у 19 мільйонів гривень

Тримання під вартою, або застава у 19 мільйонів гривень, - таке рішення хмельницької Феміди стосовно аферистки, що "кинула" підприємців на 3 мільйона гривень
Depo.
17 вересня 2016 11:37
ФОТО: depo.ua
Хмельницький суд обрав базарниці-аферистці заставу у 19 мільйонів гривень
Хмельницький суд обрав базарниці-аферистці заставу у 19 мільйонів гривень

Хмельницький міськрайонний суд обрав запобіжний захід жінці, яка ошукала людей на понад три мільйони доларів США, передає Depo.Хмельницький з посиланням на "Є".

Щоправда, у матеріалах справи фігурувала цифра 19 мільйонів гривень. Проте, і такий борг підприємлива жіночка заперечила.

"Я віддам усе, що винна, проте 19 мільйонів я не винна. Набагато менше", - заявила шахрайка у суді.

На судове засідання прийшло багато ошуканих базарників, подекуди розмова велася на підвищених тонах. Із розмов у натовпі було зрозуміло, що люди побоюються залишитися без позичених коштів.

Обвинувачення вимагало в суду заарештувати аферистку, а якщо обирати заставу - то співрозмірну завданим збиткам.

Сама ж базарниця божилася, що поїхала до столиці з метою продажу майна, аби розрахуватися з боргами, а також через те, що їй погрожували деякі позичальники.

Врешті, суддя Дручкова винесла вердикт: тримання аферистки під вартою до 13 листопада, або ж можливість вийти під заставу у 19 мільйонів гривень.

Нагадаємо, на початку тижня стало відомо про те, що поліція розшукує хмельницьку підприємицю, яка, напозичавши у людей мільйони доларів, зникла у невідомому напрямку.

Згодом правоохоронці затримали шахрайку в столиці.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт