Хмельницькій школі №15 хочуть присвоїти ім'я героя Олександра Співачука

Тривають громадські обговорення щодо присвоєння спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 15 міста Хмельницького ім'я Олександра Співачука із встановленням меморіальної дошки

Ініціатором громадського обговорення стало управління освіти Хмельницької міської ради, повідомляє Хмельницький. depo.ua.

Співачук Олександр Володимирович народився 09.03.1982 року. Навчався в Хмельницькій середній школі №15, яку закінчив у 1999 році з гарними результатами. В школі був активним у громадському житті, брав участь у спортивних змаганнях.

Згодом, Олександр закінчив Київський національний університет внутрішніх справ і працював у правоохоронних органах, зокрема у відділі розслідувань загальних злочинів обласного управління МВС України, у званні майора.

Олександр Співачук став одним із перших добровольців, які вирушили відстоювати цілісність нашої держави на Сході. 32-річний правоохоронник вступив до лав батальйону "Миротворець" у перші дні його створення.

Зв'язок із Олександром Співачуком обірвався у серпні минулого року в сумнозвісному Іловайську. 18 серпня українські бійці взяли під свій контроль більшу частину цього міста, а 28 серпня опинилися в оточенні бойовиків. Олександр та багато його побратимів героїчно загинули.

Наш земляк був похований як невідомий захисник на одному з кладовищ Дніпропетровська. Перепохований Олександр Співачук у Хмельницькому на Алеї Слави.

Більше про вшанування героїв читайте на khm.depo.ua

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький