ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хмельницький оркестр МВС підкоряв Францію

Естрадний оркестр УМВС України в Хмельницькій області спільно з танцювальним ансамблем "Поділля" взяли участь у Міжнародному фестивалі військової музики, який нещодавно відбувся у французькому місті Сомюр
Depo.
17 липня 2015 11:08
ФОТО: depo.ua
Хмельницький оркестр МВС підкоряв Францію
Хмельницький оркестр МВС підкоряв Францію

Як повідомили Хмельницький.depo.ua у прес-службі УМВС області, міліцейський оркестр із Хмельницького без перебільшення можна вважати культурними представниками України в Європі.


Музиканти в погонах регулярно беруть участь у найбільших фестивалях військової музики у Франції, Німеччині, Польщі. Керівника оркестру Сергія Рабійчука запрошують диригувати найкращими європейськими оркестрами.

На початку липня естрадний оркестр УМВС України в Хмельницькій області разом з танцювальним ансамблем "Поділля" під керівництвом Сергія Педана представляли Україну на Міжнародному фестивалі військової музики у Франції.

Поряд з хмельницькими музикантами виступали їхні колеги з Мексики, Польщі, Франції та Швейцарії. В рамках фестивалю музиканти дали близько десяти концертів у містечках Сомюр та Шеннон.

На запрошення мера одного із районів Парижа виступили і в столиці Франції. Музиканти виконували як українські мелодії, так і світові хіти.

Більше про музичних міліціонерів читайте на khm.depo.ua