Хмельницькій ОДА перепаде на 163 млн грн більше ніж торік

В держбюджеті на 2017-й на утримання обласних адміністрацій уже відміряли майже сім мільярдів гривень
Depo.
24 жовтня 2016 09:50
ФОТО: depo.ua
Хмельницькій ОДА перепаде на 163 млн грн більше ніж торік
Хмельницькій ОДА перепаде на 163 млн грн більше ніж торік

Згідно з проектом державного бюджету на 2017 рік, видатки на утримання Хмельницької ОДА зростуть на більш,ніж наполовину, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Главком".

Депутати прийняли проект бюджету на 2017 рік, але поки що тільки в першому читанні. Якщо припустити, що документ до остаточного голосування не зазнає серйозних змін, то можна вже привітати обласні держадміністрації: їх фінансування зросте майже на 60%.

Найбільше грошей в бюджеті заплановано для Харківської ОДА – майже 380 млн гривень – на 152 мільйони більше, ніж минулого року.

Вінницька ОДА – ще один лідер з отримання бюджетних грошей. У 2016 році рідна область президента за обсягами державного фінансування взагалі займала перше місце, у наступному ж вінницькі чиновники повинні отримати з державної скарбниці на 10 млн гривень менше, ніж їх харківські колеги.

Аутсайдером держфінансування, судячи з усього, стане Чернівецька ОДА. Це єдина адміністрація в Україні, якій планують виділити менше 200 млн гривень. У трійку найбідніших областей також повинні увійти Херсонська та Волинська.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та