Хмельницький не скоро побачить нові тролейбуси

Хмельницькому "Електротрансу" заборонили купувати тролейбуси
Depo.
21 вересня 2016 17:31
ФОТО: depo.ua
Хмельницький не скоро побачить нові тролейбуси
Хмельницький не скоро побачить нові тролейбуси

Антимонопольний комітет України (АМКУ) 20 вересня, зобов'язав замовника відмінити процедуру закупівлі, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сторінку у Facebook державної уповноваженої АМКУ Агії Загребельської.

ТОВ "Науково-технічне підприємство СТГ Інженірінг" звернувся до колегії АМКУ 5 вересня 2016 року зі скаргою про порушення Хмельницьким комунальним підприємством "Електротранс" порядку проведення процедури закупівлі тролейбусів та просив скасувати рішення про відхилення його тендерної пропозиції, визнати незаконним та скасувати протокол засідання комітету з конкурсних торгів замовника від 31 серпня 2016 року та допустити його тендерну пропозиції до аукціону.

Як повідомила Агія Загребельська, після розгляду цього питання колегія прийшла до висновку, що пропозиція скаржника була відхилена замовником неправомірно із зазначеної в протоколі підстави.

"Не відхиливши тендерні пропозиції зазначених учасників, замовник порушив вимоги ч. 1 ст. 30 Закону "Про здійснення публічних закупівель", а не відмінивши процедуру, замовник порушив вимоги ч. 1 ст. 31 цього ж Закону. Крім того, застосувавши дискримінаційний підхід під час розгляду та оцінки тендерних пропозицій учасників, замовник порушив право скаржника на об’єктивний та неупереджений розгляд його пропозиції", — аргументувала рішення АМКУ Агія Загребельська.

 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та