Хмельницький міський культурно-мистецький центр "Ветеран" шукає директора

Хмельницька міська рада оголошує повторний конкурс на заміщення вакантної посади
Depo.
11 листопада 2016 14:03
ФОТО: depo.ua
Хмельницький міський культурно-мистецький центр "Ветеран" шукає директора
Хмельницький міський культурно-мистецький центр "Ветеран" шукає директора

Директор потрібен культурно-мистецькому центру "Ветеран", повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу Хмельницької міськради.

Вимоги до кандидатівнаступні -  повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, вільне володіння державною мовою, здатність за своїми діловими і моральними рисами, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов'язки.

Впродовж 30 днів від оголошення необхідно подати заяву  про  участь в  конкурсі  з  наданням  згоди  на  обробку  персональних даних, біографію,  копію документів, що посвідчує особу, копію документів про вищу освіту, два рекомендаційні листи довільної форми, мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси Хмельницької міської ради у встановлений законом термін. 

Також необхідно для конкурсної комісії підготувати публічну презентацію проекту програми розвитку Хмельницького міського культурно-мистецького центру "Ветеран" на один і п’ять років.

Дата початку приймання документів – 10 листопада 2016 року.

Дата початку формування конкурсної комісії - 10 листопада 2016 року.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та