ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хмельницький має всі шанси отримати нову поліцію

У Хмельницькому також може з'явитися нова поліція, проте - нескоро
Depo.
18 липня 2015 10:06
ФОТО: depo.ua
Хмельницький має всі шанси отримати нову поліцію
Хмельницький має всі шанси отримати нову поліцію

Слідом за Києвом, Одесою, Львовом та Харковом у Хмельницькому також з'явиться нова поліція. Про це головний міліціянт Хмельниччини Микола Семенишин повідомив у ході пісумкової прес-конференції, пише Хмельницький.depo.ua.

Після Хмельницького поліцейські з'являться і на Волині.

"Зараз прийняті закони про органи внутрішніх справ, про національну поліцію, сьогодні ці закони перебувають на підписі в Президента України. З моменту підписання нових законів за три місяці втрачає чинність закон про міліцію. Це означає, що всі працівники попередженні про своє скорочення незалежно від лікарняних чи відпусток", - наголосив правоохоронець.

Згодом спеціальна "поліцейська комісія" визначатиме придатність кожного міліціонера до служби в поліції. Почнеться так зване "перезавантаження" місцевих правоохоронних органів.

"Відбір до лав національної поліції в області ще не розпочався, - відповідає на запитання журналістів Микола Семенишин. - Немає ще матеріальної бази та приміщення, де можна було б навчати новоспечеих поліцаїв".

Очільник обласної міліції також повідомив, що очікується прийняття Закону про муніципальну поліцію, на яку буде покладено в тому числі і робота з ліквідації стихійної торгівлі.

"Міліція від кришування і пресування перейшла до функцій допомагати і захищати", - резюмував начальник УМВС в області.

Більше про реформу правоохоронних органів читайте на khm.depo.ua