Хмельницький губернатор відхрещується від "мертвих душ"

Олександр Корнійчук обіцяє судовий позов депутату Староконстянтинівської міськради за неправдиву інформацію
Depo.
22 липня 2016 08:50
ФОТО: depo.ua
Хмельницький губернатор відхрещується від "мертвих душ"
Хмельницький губернатор відхрещується від "мертвих душ"

На своїй сторінці у ФБ очільник Хмельницької облдержадміністрації оприлюднив лист зі спростуванням щодо "мертвих душ", повідомляє Depo.Хмельницький.

Керманич області всіляко заперечує оформлення землі на свою покійну родичку. Виступ же на громадському форумі депутата Старокостянтинівської міськради Степана Полупана називає "пустим дзвоном".

Від імені всієї своєї родини Корнійчук пише: "Зазначена інформація не є достовірною. Дозвіл на розробку проекту землеустрою Антоніна Федорівна отримала за життя, хоча про це Степан Полупан у своїх виступах чомусь замовчав…Кому, як не депутату міської ради та заразом голові земельної комісії ради необхідно знати, що, відповідно до вимог земельного законодавства, право власності на землю виникає з моменту його державної реєстрації, а оформити землю на померлого неможливо."

І навіть долучає копії відповідних документів.

Хмельницький губернатор відхрещується від "мертвих душ" - фото 1

Хмельницький губернатор відхрещується від "мертвих душ" - фото 2

Хмельницький губернатор відхрещується від "мертвих душ" - фото 3

"Також хочу зазначити про наявність дозвільних документів на піцерію та про сплату відповідних коштів за користування земельною ділянкою, - і знову демонструє папір. - Корнійчуки у місті є добросовісними підприємцями, і на відміну від багатьох використовують землю платно, поповнюючи при цьому місцевий бюджет."

Неоднозначно й сам Корнійчук закидає Полупану звинувачення: "Депутатом Полупаном було допущено низку порушень законодавства, які стосуються його діяльності як депутата, так і персональних даних Корнійчуків. Також здійснена спроба заплямувати ім'я та репутацію конкретних членів нашої сім’ї та досі не надано інформації щодо підстав збирання інформації відносно нашої родини. Отож з цих питань з горе-піарщиком та в минулому затятим скаржником ми, мабуть, зустрінемось у суді."

Нагадаємо, днями на громадському форумі оприлюдинили інформацію про те, що очільник Хмельниччини має "мертві душі" з землею та самозахвачені об'єкти.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та