Хмельницький губернатор покращує показники за допомогою співбесід

"На килим" запрошують усіх керівників районів та міст обласного значення
Хмельницький губернатор покращує показники за допомогою співбесід
Хмельницький губернатор покращує показники за допомогою співбесід

Співбесіди з керівництвом районів та міст обласного значення мають, на думку Олександра Корнійчука, покращити показники у сферах діяльності – пише сайт облдержадміністрації, повідомляє Depo.Хмельницький.

Триває другий день проведення таких співбесід. Коли ці розмови мають дати результат – в облдержадміністрації не пишуть.

Тим часом, сьогодні заслуховують голови Ізяславського, Кам’янець-Подільського, Красилівського, Летичівського, Новоушицького, Полонського, Славутського районів та міст Кам’янець-Подільський, Славута.

Говорять насамперед про використання коштів державного фонду регіонального розвитку, субвенцій з держбюджету на формування інфраструктури ОТГ та на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, здійснення електронних закупівель через систему Prozorro тощо.

Хмельницький губернатор покращує показники за допомогою співбесід - фото 1

Олександр Корнійчук переконує очільників територій, що пріоритетними завданнями у їх роботі має бути детінізація економіки, дотримання достатнього рівня заробітної плати, а особливо, залучення інвестицій.

Не забувають і про виявлення “нелегальних” перевізників, які здійснюють перевезення в межах області. А також, повноцінне та якісне функціонування ЦНАПів задля забезпечення доступного та безперешкодного обслуговування громадян.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький