Хмельницький губернатор покращує показники за допомогою співбесід

"На килим" запрошують усіх керівників районів та міст обласного значення
Depo.
3 серпня 2016 16:51
ФОТО: depo.ua
Хмельницький губернатор покращує показники за допомогою співбесід
Хмельницький губернатор покращує показники за допомогою співбесід

Співбесіди з керівництвом районів та міст обласного значення мають, на думку Олександра Корнійчука, покращити показники у сферах діяльності – пише сайт облдержадміністрації, повідомляє Depo.Хмельницький.

Триває другий день проведення таких співбесід. Коли ці розмови мають дати результат – в облдержадміністрації не пишуть.

Тим часом, сьогодні заслуховують голови Ізяславського, Кам’янець-Подільського, Красилівського, Летичівського, Новоушицького, Полонського, Славутського районів та міст Кам’янець-Подільський, Славута.

Говорять насамперед про використання коштів державного фонду регіонального розвитку, субвенцій з держбюджету на формування інфраструктури ОТГ та на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, здійснення електронних закупівель через систему Prozorro тощо.

Хмельницький губернатор покращує показники за допомогою співбесід - фото 1

Олександр Корнійчук переконує очільників територій, що пріоритетними завданнями у їх роботі має бути детінізація економіки, дотримання достатнього рівня заробітної плати, а особливо, залучення інвестицій.

Не забувають і про виявлення “нелегальних” перевізників, які здійснюють перевезення в межах області. А також, повноцінне та якісне функціонування ЦНАПів задля забезпечення доступного та безперешкодного обслуговування громадян.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький