Хмельницький бізнесмен-вимагач, що затриманий, "має" ще одну судову справу

Цього разу його підприємство звинувачують у заниженні орендної плати
Depo.
7 серпня 2016 14:36
ФОТО: depo.ua
Хмельницький бізнесмен-вимагач, що затриманий, "має" ще одну судову справу
Хмельницький бізнесмен-вимагач, що затриманий, "має" ще одну судову справу

Прокуратура подала до суду на фірму Дьяченка за заниження орендної плати у кілька разів , повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на НГП.

Хмельницька місцева прокуратура судиться з ТОВ “Агропромислова компанія “Самобранка” через приведення у відповідність орендної плати за користування 40 га земель сільськгосподарського призначення.

Засновниками ТОВ “Агропромислова компанія “Самобранка” є подружжя хмельницьких бізнесменів Валерій та Людмила Дьяченки. Розмір статутного капіталу підприємства становить 7 мільйонів гривень.

На підставі розпорядження голови Хмельницької РДА ще в 2004 році з ТОВ взяло в оренду землі на 49 років. Ділянка розташована на території Малиницької сільради Хмельницького району.

Відповідно договору орендна плата вноситься орендарем у грошовому вигляді розміром за 1 га – 60 грн., а річна сума становить 2400 грн. Таким чином, орендна плата становить 2400,00 грн. за рік, що у перерахунку складає лише 0,67% від грошової нормативної оцінки.

Нормативна ж грошова оцінка згаданої вище земельної ділянки становить 1,2 млн. грн.

“Отже, розмір мінімальної щорічної орендної плати повинен становити 36600,37 гривень, а розмір щомісячної орендної плати – 3050,03 гривень”, – йдеться в рішенні.

Також управління Держгеокадастру у Хмельницькому районі неодноразово зверталось до посадових осіб відповідача з пропозицією привести договір оренди землі у відповідність до вимог нових ставок орендної плати, однак, вказані звернення не дали належного результату. Тому заступник керівника Хмельницької місцевої прокуратури звернувся з даним позовом до суду.

Нагадаємо, колегія Апеляційного суду Хмельницької області залишила без змін рішення Хмельницького міськрайонного суду від 31 липня, який взяв під варту відомого хмельницького бізнесмена Валерія Дьяченка.

Його підозрюють у вимаганні грошей.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та