Хмельницький бізнес втричі збільшив переміщення товарів через кордон

В області працює принцип "Єдиного вікна"
Depo.
2 листопада 2016 16:11
ФОТО: depo.ua
Хмельницький бізнес втричі збільшив переміщення товарів через кордон
Хмельницький бізнес втричі збільшив переміщення товарів через кордон

У жовтні через митне "Єдине вікно" суб‘єкти зовнішньоекономічної діяльності Хмельниччини почали втричі більше переміщувати товари, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби ДФС області.

На Хмельницькій митниці ДФС оформили 150 заявок суб‘єктів зовнішньоекономічної діяльності. Це 5,8% від загальної кількості зареєстрованих митних декларацій, і втричі більше у порівнянні з вереснем.

"Щодня через електронну систему "Єдине вікно" відбувається 7 оформлень митних декларацій. При цьому операції з експорту та імпорту, як правило, діляться навпіл у зазначеному електронному сегменті, - розповідають податківці. - Найбільше декларацій оформляється на посту "Кам‘янець-Подільський". Другу сходинку у цьому процесі посідає митний пост "Хмельницький", на третьому місці - "Славута".

За інформацією митників, вагові обсяги склали понад 700 тисяч тонн, що на 44% більше, ніж у 2015 році.

Основна номенклатура імпорту: сільгосптехніка, запчастини, побутова техніка, промислова продукція та сировина для розвитку виробництва. На експорт оформляються продовольчі та промислові товари та продукція сільського господарства.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт