Хмельницьким кондукторам придбають мобільні термінали за два мільйони

У хмельницьких тролейбусах встановлять систему автоматизованого продажу засобів оплати проїзду
Depo.
25 липня 2016 09:43
ФОТО: depo.ua
Хмельницьким кондукторам придбають мобільні термінали за два мільйони
Хмельницьким кондукторам придбають мобільні термінали за два мільйони

ХКП "Електротранс" планує закупити систему автоматизованого продажу засобів оплати проїзду, передає Depo.Хмельницький.

Про це повідомляється у системі "Прозорро".

Тролейбусники планують закупити 85 POS терміналів (валідаторів) із можливістю роботи з безконтактними електронними картками та 2 пристрії програмування безконтактних карт.

"При отриманні оплати готівкою від пасажира кондуктор, прикладанням службової картки до валідатора фіксує факт оплати. Валідатор автоматично друкує квиток із зазначенням на ньому суми оплати, індивідуального номеру терміналу та квитка, номеру маршруту, дати та часу оплати, можливо, додатково індивідуальний штрих-код або QR-код. Дані про оплату передаються валідатором до центральної бази даних (ЦБД) по мобільному зв’язку в режимі “онлайн”. У випадку проблем із зв’язком — дані про транзакцію мають бути записані у захищену пам’ять валідатора та передані в ЦБД в пакетному режимі при поновленні зв’язку. Як альтернативні засоби платежу, можуть використовуватися VISA paywave, Mastercard paypass, мобільні платежі NFC, банківські картки", - йдеться в повідомленні.

Аналогічно будуть обілечувати і пільговиків.

За словами керівництва комунального закладу, система дасть змогу підрахувати кількість пільговиків, що користуються тролейбусами.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та