Хмельницьких податківців відзначили за службу в АТО

Десять податківців з Хмельниччини гідно виконали конституційний обов'язок у зоні АТО
Depo.
27 липня 2016 18:18
ФОТО: depo.ua
Хмельницьких податківців відзначили за службу в АТО
Хмельницьких податківців відзначили за службу в АТО

У Хмельницькому відзначили співробітників фіскальної служби, які з честю виконали завдання по захисту цілісності та незалежності України, економічної безпеки держави у зоні проведення антитерористичної операції, передає Depo.Хмельницький.

Як повідомили в прес-службі ДФС в області, відзнаки отримали семеро офіцерів податкової міліції і три інспектори фіскальної служби.

"Ми щиро дякуємо усім нашим захисникам за мужність і професіоналізм при виконанні конституційного обов’язку на сході України. Податкові міліціонери ефективно захищали економічні інтереси країни, здійснюючи контроль за переміщенням осіб та упередженням незаконного перевезення товарів на пунктах контролю. Гарно проявили себе й наші цивільні працівники, які за четвертою хвилею мобілізації стали військовими і більше року несли службу у бойових підрозділах Збройних Сил України. Усі вони – кращі представники нашого колективу", - зазначив у вітальному слові керівник регіонального представництва фіскальної служби Анатолій Марценюк.

Як розповів один із "фантомівців", заступник начальника оперативного управління майор податкової міліції Богдан Яровий, за чотири місяці нелегкої і небезпечної служби на контрольних пунктах в'їзду-виїзду на тимчасово непідконтрольну територію та у складі мобільних груп вздовж лінії розмежування у Золотому та Станиці Луганській ними упереджено чимало фактів незаконного переміщення товарів через умовний кордон.

Завдяки цьому на ринки України не потрапила значна кількість контрабандних та фальсифікованих товарів. Загалом вартість вилучених тіньових товарів оцінюється у більш як 20 мільйонів гривень.

До слова, офіцери податкової міліції з Хмельниччини за гідну службу також отримали грамоти і подяки від військово-цивільної адміністрації Луганської області.

Є серед цих відзнак й особливо дорога для них, – Почесна грамота від керівників дитячого будинку з міста Щастя за дружбу і турботу про його маленьких вихованців. 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький