Хмельницькі виші потрапили у рейтинг прозорості

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка - у ТОП-20 рейтингу прозорості українських вишів
Depo.
16 вересня 2016 12:23
ФОТО: depo.ua
Хмельницькі виші потрапили у рейтинг прозорості
Хмельницькі виші потрапили у рейтинг прозорості

Рейтинг склав та оприлюднив аналітичний центр CEDOS, повідомляє Depo.Хмельницький.

Перше місце у рейтингу прозорості українських вишів посіла "Києво-Могилянська академія", на другому – НТУ "КПІ". Трійку лідерів прозорої системи інформування закриває Національний університет біоресурсів і природокористування.

Він показує, наскільки університети готові бути відкритими та інформувати власних студентів і викладачів, а також широку громадськість, про власну політику через сайти.

Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка посідає 12 місце у рейтингу.

Інші ВНЗ з Хмельниччини зайняли:  Хмельницький національний університет – 31 місце, Хмельницький університет управління та права – 73, Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія – 100, Подільський державний аграрно-технічний університет – 116.

Дослідження проводилися у лютому-липні 2016 року на основі контент-аналізу інформації, оприлюдненої на офіційних сайтах університетів, їхніх факультетів та кафедр, а також відповідей на інформаційні запити. Проаналізували 186 вишів, в яких навчається 1,25 млн студентів.

Адміністративна, фінансова прозорість, стратегічний план розвитку, інформація про можливості працевлаштування для випускників, інформація про можливості міжнародного обміну та інформування про зміст навчання -  складові прозорості, за якими тестували виші.

Дослідження охопило усі державні та комунальні університети, академії та інститути, окрім вишів силових структур, які мають специфічний режим доступу до інформації.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та