ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хмельницькі виші підписали Меморандум про співпрацю із Міністерством юстиції

Міністерство юстиції шукатиме собі кадри серед хмельницьких студентів
Depo.
26 вересня 2015 11:09
ФОТО: depo.ua
Хмельницькі виші підписали Меморандум про співпрацю із Міністерством юстиції
Хмельницькі виші підписали Меморандум про співпрацю із Міністерством юстиції

Виші Хмельницького підписали Меморандум про співпрацю з обласним управлінням юстиції, передає Depo.Хмельницький із посиланням на видання "Є".

Перспективних молодих спеціалістів з патріотичним настроєм, які готові працювати відкрито та прозоро в органах юстиції України, шукатимуть серед студентів хмельницьких вишів. Відповідний Меморандум про співпрацю підписали навчальні заклади міста юридичного спрямування і Головне територіальне управління юстиції області. Реалізація його положень сприятиме конкурентоздатності випускників на ринку праці.

Працевлаштовуватимуть випускників ВНЗ міста Хмельницького, які брали участь у роботі юридичної клініки, а також проявили високі теоретичні знання з правових дисциплін.

Основними вимогами до молодих спеціалістів є наявність юридичної освіти та досвід роботи за фахом.

Управління юстиції співпрацюватиме з Хмельницьким університетом управління та права, Міжрегіональною Академією управління персоналом, Хмельницьким інститутом соціальних технологій Університету "Україна", Національною академією Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького та Хмельницьким інститутом імені Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнійшого Володимира.

Більше про працевлаштування - на khm.depo.ua