ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хмельницькі священники Київського патріархату кажуть про "спецоперації" УПЦ МП

Московський патріархат намагається дестабілізувати релігійне становище на Хмельниччині, стверджують вони
Depo.
30 вересня 2015 13:20
ФОТО: depo.ua
Хмельницькі священники Київського патріархату кажуть про "спецоперації" УПЦ МП
Хмельницькі священники Київського патріархату кажуть про "спецоперації" УПЦ МП

Хмельницькі священнослужителі стверджують, що в Україні діють, так звані, бандити, керовані священиками "Московського Патріархату в Україні", повідомляе Depo.Хмельницький із посиланням на офіційний сайт Хмельницької єпархії УПЦ КП.

Вони силою захоплюють храми, нападають на священиків і громаду храмів та навіть погрожують фізичною розправою.

"На нашу думку, всі ці дії пов'язані між собою та координуються одним центром - ФСБ РФ, накази якого виконує релігійна структура "Московський Патріархат в Україні". Розуміючи, що підтримка сепаратистів та агресії РФ з боку багатьох архієреїв та священиків "Московського Патріархату в Україні" спричинила справедливу реакцію українців, що масово полишають цю московську структуру, її керманичі розпочали спецоперацію з дискредитації УПЦ КП перед Європейським і Світовими релігійними лідерами. Цей зв'язок з діями ворожих спецслужб особливо чітко прослідковується на тлі місцевої передвиборчої кампанії. Мета внести смуту релігійного характеру в процеси волевиявлення народу щодо виборів і можливий їх зрив на локальних ділянках", - йдеться у заяві.

Священники Хмельницької єпархії УПЦ КП звертаються до громадських організацій та патріотичних формувань вплинути на ситуацію та надати цьому розголосу.

Про життя громад в області читайте більше на Depo.Хмельницький.