Хмельницькі спортсмени гідно представляють Україну на світових аренах

Подоляни тріумфують на національних та світових змаганнях

Хмельницькі спортсмени гідно представляю…

Як повідомили Depo.Хмельницький у прес-службі Хмельницької міськради, на світовій першості з вільної боротьби, що з 7 до 12 вересня проходив в американському Лас-Вегасі, у ваговій категорії 97 кг бронзова медаль на рахунку хмельничанина Павла Олійника, який у вирішальній сутичці здолав іранця Абаса Тахана.

Окрім нагородиПавло Олійник здобув ліцензію на XXXI літні Олімпійські Ігри 2016 року, які пройдуть в Ріо-де-Жанейро. Це вже третя ліцензія, яку здобули Хмельницькі спортсмени (ще дві у веслувальників).

Каноїст Дмитро Янчук (бронзовий призер чемпіонату світу та чемпіон Європи з веслування на байдарках і каное) отримав нагороду найкращого спортсмена місяця з рук президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки.

На чемпіонаті світу з боксу серед юніорів, який проходив у місті Санкт-Петербург (Росія), представник Хмельницького здобув бронзову нагороду. Аркадій Карцан в напруженому двобої із рахунком 2:1 поступився боксеру з Казахстану. В змаганнях взяло участь 400 спортсменів з 58 країн світу.

На Чемпіонаті Європи з кікбоксингу за версією "WAKO", що наприкінці серпня проходив у місті Сан-Себастьян (Іспанія), наш земляк Олександр Альохін, який представляв Україну, виборов срібло.

Олександр Альохін є вихованцем клубу "Супермен" Хмельницького міського центру по роботі з дітьми та підлітками.

Інший вихованець клубу Сергій Павлюк, 1999 року народження, взяв участь та успішно виступив на Кубку світу з кікбоксингу за версією "WAKO", який проходив в Угорщині, виборовши перше місце.