Хмельницькі СБУшники викрила "філію" конвертаційного центру

"Відмили" тут більше шести мільйонів гривень
Depo.
22 липня 2016 17:59
ФОТО: depo.ua
Хмельницькі СБУшники викрила "філію" конвертаційного центру
Хмельницькі СБУшники викрила "філію" конвертаційного центру

 СБУ викрила "філію" конвертаційного центру з тимчасово окупованого Луганську , повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-групи управління СБУ у Хмельницькій області.

Організували конверт двоє луганчан.

Хмельницькі СБУшники викрила "філію" конвертаційного центру - фото 1

"На спеціальному обладнанні зловмисники робили дублікати банківських карток, власники яких перебувають у так званій "ЛНР". Скановані копії магнітних стрічок та пін-коди карток зловмисникам пересилали електронною поштою куратори, - інформують правоохоронці. - Ділки наносили реквізити на магнітні стрічки "чистих" карток, так званий "білий пластик". Після цього у банкоматах Запоріжжя знімали незаконно нараховані соціальні виплати псевдопереселенців. Готівку кур’єри завозили на тимчасово окуповані території Луганщини та перераховували її на рахунки, які використовували спільники терористів по всій території України."

Двох організаторів затримали у Запоріжжі біля будинку, в якому вони орендували квартиру.

Під час обшуків у помешканні правоохоронці виявили шістдесят "чистих" банківських карток та програмно-апаратний комплекс для їх "прошивки".

Хмельницькі СБУшники викрила "філію" конвертаційного центру - фото 2

Вилучили фінансову документацію, яка доводить нелегальну конвертацію майже шести мільйонів гривень, та тридцять тисяч гривень готівкою.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 200 Кримінального кодексу України.

Триває досудове слідство.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький