Хмельницькі СБУшники повернулись із зони АТО

Чергова група завершила відрядження на Донбасі
Depo.
8 вересня 2016 12:49
ФОТО: depo.ua
Хмельницькі СБУшники повернулись із зони АТО
Хмельницькі СБУшники повернулись із зони АТО

Завершилося чотиримісячне відрядження чергової групи співробітників УСБ в Хмельницькій області в зону АТО, повідомляє Depo.Хмельницький.

Хмельницькі СБУшники повернулись із зони АТО - фото 1

"Впродовж чотирьох місяців вони успішно виконували оперативно-бойові завдання на Сході. За цей час групою розпочато 57 кримінальних проваджень за якими 37 особам оголошено підозри у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.260 - створення не передбачених законом воєнізованих формувань, ч.1 ст.258-3 - створення терористичної групи чи терористичної організації), ст.263 - незаконне поводження зі зброєю," – інформують в прес-службі відомства.

Хмельницькі СБУшники повернулись із зони АТО - фото 2

Хмельницькі правоохоронці з перших днів проведення АТО постійно задіяні у районах, суміжних підконтрольним територіям так званих "ЛНР" та "ДНР" - у Лисичанську, Маріуполі, Краматорську, Сіверодонецьку.

Хмельницькі СБУшники повернулись із зони АТО - фото 3

З-поміж завдань, які лежать на плечах СБУшників. - попередження диверсій та терактів, виявлення осіб, котрі вчинили злочини проти основ національної безпеки України, організаторів та підбурювачів протистояння, що триває на Сході, а також тих людей, що підозрюються у створенні тергруп чи організацій та її безпосередніх учасників.

Разом з тим, оперативники забезпечують і фільтраційні заходи, у тому числі з виявлення й припинення викрадення та поширення зброї із зони АТО у інші області.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та