Хмельницькі СБУшники повернулись із зони АТО

Чергова група завершила відрядження на Донбасі
Хмельницькі СБУшники повернулись із зони АТО
Хмельницькі СБУшники повернулись із зони АТО

Завершилося чотиримісячне відрядження чергової групи співробітників УСБ в Хмельницькій області в зону АТО, повідомляє Depo.Хмельницький.

Хмельницькі СБУшники повернулись із зони АТО - фото 1

"Впродовж чотирьох місяців вони успішно виконували оперативно-бойові завдання на Сході. За цей час групою розпочато 57 кримінальних проваджень за якими 37 особам оголошено підозри у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.260 - створення не передбачених законом воєнізованих формувань, ч.1 ст.258-3 - створення терористичної групи чи терористичної організації), ст.263 - незаконне поводження зі зброєю," – інформують в прес-службі відомства.

Хмельницькі СБУшники повернулись із зони АТО - фото 2

Хмельницькі правоохоронці з перших днів проведення АТО постійно задіяні у районах, суміжних підконтрольним територіям так званих "ЛНР" та "ДНР" - у Лисичанську, Маріуполі, Краматорську, Сіверодонецьку.

Хмельницькі СБУшники повернулись із зони АТО - фото 3

З-поміж завдань, які лежать на плечах СБУшників. - попередження диверсій та терактів, виявлення осіб, котрі вчинили злочини проти основ національної безпеки України, організаторів та підбурювачів протистояння, що триває на Сході, а також тих людей, що підозрюються у створенні тергруп чи організацій та її безпосередніх учасників.

Разом з тим, оперативники забезпечують і фільтраційні заходи, у тому числі з виявлення й припинення викрадення та поширення зброї із зони АТО у інші області.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та