Хмельницькі податківці і митники співали гімн на тлі Старої фортеці

Так оригінально фіскали відзначили День Державного Прапора
Depo.
23 серпня 2016 18:19
ФОТО: depo.ua
Хмельницькі податківці і митники співали гімн на тлі Старої фортеці
Хмельницькі податківці і митники співали гімн на тлі Старої фортеці

Сьогодні податківці та митники Хмельниччини, у національному вишиваному вбранні, в форматі всеукраїнського проекту заспівали Гімн України на тлі історичної пам'ятки регіону – Кам'янець-Подільської фортеці, передає Depo.Хмельницький.

Як повідомили в прес-службі ДФС краю, акція "Співаємо Гімн України разом!" не лише привернула увагу автомобілістів та мандрівників, які проїжджаючи та проходячи турецьким мостом, вітали учасників дійства і робили селфі на мобільні телефони, але й додала усім піднесеного патріотичного настрою і на генетичному рівні нагадала кожному, що він українець.

Допомогли провести цю важливу для кожного учасника хору подію аматори Кам‘янець-Подіського районного будинку культури та муніципального духового оркестру під керівництвом диригента Юрія Шаркевича.

А відеорежисери міста над Смотричем створили незабутній кліп, який безумовно прикрасить палітру урочистостей, приурочених 25-річчю Незалежності молодої Української держави, яка має славну історію, непросту і героїчну сучасність і гарне європейське майбутнє.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та