Хмельницькі плавці з всеукраїнських змагань повернулися з "бронзою"

За звання найкращого у Вінниці боролися понад сто спортсменів

Хмельницькі плавці з всеукраїнських змаг…

Третє загальнокомандне місце посіли хмельницькі плавці на X меморіалі 14-разової чемпіонки СРСР з плавання, 29-разової рекордсменки СРСР та України, фіналістки Олімпійських ігор-1952 Марії Гавриш, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу обласного відділення НОК.

Змагалися спортсмени в басейні Палацу дітей та юнацтва ім. Лялі Ратушної. Серед них були кандидати і майстри, призери і навіть чемпіони України.

Меморіал отримав статус міжнародного, адже в ньому приїхала взяти участь команда м. Кельце (Польща). Також були учасники з Південноукраїнська, Києва, Бердичева і Хмельницького. Їм протистояли дві команди господарів – "Авангард" і басейну Палацу дітей та юнацтва.

Медалі розіграли в 10 особистих видах програми і чотирьох естафетах. У командному заліку третьою стала команда спортсменів Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді.