Хмельницькі патрульні отримали чергові звання

Поліцейським вручив погони заступник Голови Національної поліції України Олександр Фацевич
Depo.
22 серпня 2016 08:16
ФОТО: depo.ua
Хмельницькі патрульні отримали чергові звання
Хмельницькі патрульні отримали чергові звання

На Хмельниччині підвищення по службі отримали 10 капралів, 19 молодших лейтенантів та 184 лейтенанти, 14 інспекторів, повідомляє Depo.Хмельницький.

Лейтенант поліції Олег Костенко привітав всіх патрульних поліцейських з першими серйозними здобутками та висловив вдячність батькам за виховання таких патріотів країни: "Твердо вірю, що сучасні поліцейські — це офіцери з високими патріотичними та моральними цінностями, які є взірцем єдності, згуртованості, самовідданості та сумлінного служіння Батьківщині."

Хмельницькі патрульні отримали чергові звання - фото 1

"Ми зараз пишемо історію, - додає начальник головного управління Національної поліції області Микола Семенишин. - Патрульна поліція Хмельницького повністю впоралася з тими завданнями, які перед нею ставить керівництво держави."

Заступник Голови НП України Олександр Фацевич відмітив: " Ці погони ви заслужили. Кожен поліцейський має бути офіцером поліції і з гордістю нести це звання."

Хмельницькі патрульні отримали чергові звання - фото 2

Підполковник і наголосив на обов’язкову щирість почуттів та відданості батьківщині при несенні полісменами своєїслужби: "На Вас лежить священний обов’язок оберігати спокій громади, тому служити потрібно серцем, пам’ятати, що від якісного та ретельності Вашої роботи, залежать повсякчас життя людей".

У свою чергу, заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький зауважив: "Сьогоднішній день стане для всього особового складу незабутнім, адже перші звання, заслужені кропіткою працею, ніколи не залишають пам'ять."

Хмельницькі патрульні отримали чергові звання - фото 3

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та