Хмельницькі курсанти на західному кордоні ловлять порушників

З вересня майбутні прикордонники практикуються на кордоні
Depo.
31 жовтня 2016 21:42
ФОТО: depo.ua
Хмельницькі курсанти на західному кордоні ловлять порушників
Хмельницькі курсанти на західному кордоні ловлять порушників

Застосовують теорію на практиці курсанти Нацакадемії прикордонної служби і ловлять контрабандистів, повідомляє Depo.Хмельницький.

Молодь бере участь у заходах з посилення охорони державного кордону на ділянці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України.

"Курсанти-прикордонники академії у складі спільних нарядів на місці тривалого несення служби зосередили свої зусилля на визначених ділянках та посилюють охорону державного кордону з метою запобігання спробам переправлення нелегальних мігрантів, корупційним та контрабандним виявам, адміністративним правопорушенням та іншим виявам протиправної діяльності на кордоні України," – йдеться на сайті ВИШу.

Хмельницькі курсанти на західному кордоні ловлять порушників - фото 1

Прикордонний наряд "Група реагування" до складу якого входили й троє курсантів академії,  в Чернівецькому прикордонному загоні, спостерігав групу осіб, які намагалися перемістити тютюнові вироби через державний кордон. При спробі їх затримання здійснили один попереджувальний постріл вгору з 9 мм пістолета Макарова. Невідомі особи вдались до втечі, залишивши на місці 27 ящиків цигарок. Тютюнові вироби передали до державної фіскальної служби в кількості - 4000 пачок цигарок марки "Марбле" та 9500 пачок цигарок марки "Ашіма" без марок акцизного збору.

Кожний курсант-прикордонник досконало знав та уміло застосовув під час несення служби свої посадові обов’язки і саме це дозволило успішно виконати поставлені завдання на визначеній ділянці державного кордону.

Хмельницькі курсанти на західному кордоні ловлять порушників - фото 2

Інший прикордонний наряд у складі полковника та двох курсантів академії несли службу в Мукачівському прикордонному загоні, спільно з офіцерами Мукачівського оперативно – розшукового відділу та співробітниками Нацполіції. Вони взяли участь в затриманні 11 нелегальних мігрантів з Афганістану, серед яких і 7 дітей. Наразі встановлюються всі обставини незаконної подорожі, а також коло осіб причетних до організації переправлення іноземців через кордон.

Хмельницькі курсанти на західному кордоні ловлять порушників - фото 3

"Нами рухає патріотизм, який є в серці кожного прикордонника. Наші курсанти знають, що від їхнього індивідуального професіоналізму залежить якісне виконання завдань служби, метою якої є – забезпечення недоторканності священних кордонів Батьківщини. Патріот не той, хто говорить, а той, хто робить, змінює життя країни на краще. Національна академія пишається своїми курсантами, які довели свою спроможність з честю та гідністю виконувати поставлені завдання на ділянці визначеній керівництвом Державної прикордонної служби України, виявивши патріотизм і високий рівень відповідальності» – зазначає ректор Національної академії генерал-майор Олег Шинкарук.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт