Хмельницькі кінологи стали другими на міжнародних змаганнях

Команда кінологів фіскальної служби з Хмельниччини виборола призові місця на міжнародних змаганнях
Depo.
31 травня 2016 18:52
ФОТО: depo.ua

Друге та третє місце в пошуку наркотичних засобів та зброї отримали кінологічні команди Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС з Хмельницького за результатами міжнародних кінологічних команд, що відбулись в Ірпені.

Про це Depo.Хмельницький повідомили в прес-службі ДФС області.

У змаганнях взяли участь 6 кінологічних команд Державної фіскальної служби України, які були представлені в різних категоріях, зокрема, пошуку тютюнових виробів, наркотиків, зброї та вибухових речовин.

Такі міжнародні змагання Департаментом спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС проводяться щорічно. Участь у них беруть команди майже з усіх силових структур України, а також представники Польщі, Молдови та Білорусі.

"Роботу кінологічної команди з пошуку і виявлення наркотичних засобів чи зброї не можна оцінити матеріальними цінностями. Адже інспектори-кінологи за допомогою службових собак виявляють наркотичні засоби чи зброю, які незаконно ввозяться на терени України. Це зло, з яким ми постійно боремося, і це людські життя, які оберігаються кінологічними командами завдяки своєчасному виявленню і упередженню незаконного потрапляння до нашої країни небезпечних товарів", – зазначив заступник начальника управління кінологічного забезпечення Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС України Олександр Виноград.

Нагадаємо, нещодавно у Хмельницькому відбулися навчання керівників кінологічного забезпечення митниць ДФС України.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Також читайте У Х