ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хмельницькі громади закликають викупити обленерго

Депутати Славутської міськради та її очільник оприлюднили відповідне звернення
Depo.
9 березня 2016 14:31
ФОТО: depo.ua
Хмельницькі громади закликають викупити обленерго
Хмельницькі громади закликають викупити обленерго

Депутати Славути разом з мером закликають місцеві громади викупити обленерго і позбутися проблем, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на офіційний сайт Славутської міськради.

Депутати на своїй сесії одноголосно прийняли звернення до совїх колег з області та громадськості аби розглянути можливість викупу пакету акцій ПАТ "Хмельницькобленерго" за кошти місцевих громад Хмельниччини в обласну комунальну власність.

"На нашу думку, у процесі приватизації цих важливих об'єктів переслідується головна ціль - передача життєво важливих для населення підприємств у «потрібні руки». В той же час потенційні покупці прагнуть забезпечити самозбагачення шляхом різних маніпуляцій та зловживання становищем монополіста, без жодних вкладень у стратегічне та технічне оновлення. Натомість, поза увагою залишаються потреби суспільства у забезпечення безперебійного та контрольованого енергопостачання," - йдеться у Зверненні.

І резюмують: "Такий крок утвердить принцип спроможності громад та надасть можливість реального впливу на процес стабільного та якісного постачання електроенергії споживачам. Переконані, що громади області зможуть ефективно використовувати народне майно в інтересах пересічних українців."

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та