Хмельницькі "Гайдамаки" повернулись зі Сходу додому

Хмельницькі артисти-волонтери повернулись з АТО
Depo.
15 липня 2016 19:15
ФОТО: depo.ua
Хмельницькі "Гайдамаки" повернулись зі Сходу додому
Хмельницькі "Гайдамаки" повернулись зі Сходу додому

Волонтери мистецької сотні "Гайдамаки" повернулись зі Сходу додому, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Всім".

Виступали у шпиталях, навчальних полігонах і в частинах базування.

Зустрічались зі старими друзями, заводили нових. Відвідали бійців Авдіївської "промзони", Зайцевого, Водяного, Первомайського, Попасної.

Окрім необхідних в АТО речей, волонтери подарували концертну програму, аби піднести бойовий дух захисників. Виступили не лише для бійців, а й для мирного населення.

Також відвідали й дитячі будинки.

"По дорозі додому заїхали в Дніпровський опіковий центр, навідати старого доброго друга "Дракона" - Попова Олександра. Нашого земляка з Камянця-Подільского, командира 2 тактичної групи "Правого сектора", який отримав важке поранення місяць тому в бою на шахті Бутівка. Тоді загинуло 4 наших найкращих соколи, а ще 8 було поранено. Тож, привезли волонтери-артисти як і медичні засоби, так звані гостинці, так і трішечки моральної підтримки. Прямо в палатах тихенько співали для поранених бійців, підтримуючи їх, підбадьорюючи та бажаючи найшвидшого одужання", - розповідає волонтер мистецької сотні Олександр Попов.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та