Хмельницькі футболісти "вибороли" 25 тисяч штрафу

Міська влада не дозволила провести матч на "Поділлі"
Depo.
2 жовтня 2016 09:52
ФОТО: depo.ua
Хмельницькі футболісти "вибороли" 25 тисяч штрафу
Хмельницькі футболісти "вибороли" 25 тисяч штрафу

Матч "Поділля" проти "Інгульця-2" не відбувся, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Всім".

Командам так і не дозволили зіграти на стадіоні міста, тому, що досі триває реконструкція.

Хмельницький клуб звинувачує в такій ситуації владу. Команда з Кіровоградщини подолала майже 600 кілометрів. "Інгулець-2" приїхав до Хмельницького заради футболу, але шокувався. Замість стадіону футболістам запропонували грати на "газоні " біля  Палацу творчості. За словами гравців "Інгульця-2", на такому "полі" не те що займатись, а ходити важко.

"Нам буде зараховано технічну поразку. До того ж призначать штраф. Думаю сплатити потрібно буде не менше 25 тисяч гривень, - говорить президент ФК "Поділля" Євген Бейдерман.

Начальник управління молоді та спорту Хмельницької міськради Сергій Ремез. – Замовник, який виконує реконструкцію "Поділля", повідомив нас, що роботи завершаться до 15 жовтня. А технічної можливості призупинити їх для проведення гри з "Інгульцем-2" не було. Резина має висохнути і ходити по ній не можна. А на реконструкцію з державного і міського бюджету разом виділено 9 мільйонів гривень. Наступний поєдинок хмельничан проти івано-франківського "Тепловика" запланований на 15 жовтня. 

Читайте також: Як хмельницька мерія нехтує розвитком футболу в місті

Більше про події Хмельниччини читайте на