Хмельницькі експортери отримали майже тисячу євросертифікатів

Нині товари з Хмельниччини купують більш як 15 країн
Depo.
1 червня 2016 17:50
ФОТО: depo.ua
Хмельницькі експортери отримали майже тисячу євросертифікатів
Хмельницькі експортери отримали майже тисячу євросертифікатів

Протягом січня-травня нинішнього року подільські експортери отримали 916 сертифікатів "EUR.1" для перевезення товарів до країн Євросоюзу за формою, визначеною відповідно до Угоди про асоціацію з Україною.

Про це Depo.Хмельницький повідомили в прес-службі ДФС в області.

У асортименті найбільш популярної продукції сертифікати "EUR.1" отримали крупи, зернові культури та інша продукція сільськогосподарського призначення, бджолиний мед, а також сантехнічні вироби.

На сьогодні товари з Хмельниччини експортуються до 15 європейських країн, серед яких лідирують Німеччина, Польща, Великобританія та Чехія.

Як зазначають провідні фахівці Хмельницької митниці ДФС, терміни видачі сертифікатів не перевищують трьох днів, як це й передбачено нормативом. В цілому правила передбачають максимальне спрощення видачі сертифікатів на безоплатній основі у найкоротший термін з одночасним посиленням відповідальності експортера за достовірність інформації, яка необхідна для визначення українського походження товару.

Сертифікат заповнюється та видається митними органами України на кожну партію товарів у разі, якщо його потрібно пред’явити як доказ, що товари відповідають вимогам правил визначення преференційного походження, встановлених в Угоді про асоціацію, при застосуванні преференційних ставок ввізного мита. 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та