ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хмельницькі дороги ляжуть тягарем на плечі місцевих рад

В ході селекторної наради під головуванням Віце-прем'єр-міністра України Валерія Вощевського обговорено ситуацію на автошляхах України та перспективи реформування дорожньої галузі у найближчий час
Depo.
19 червня 2015 11:27
ФОТО: depo.ua
Хмельницькі дороги ляжуть тягарем на плечі місцевих рад
Хмельницькі дороги ляжуть тягарем на плечі місцевих рад

Селекторна нарада підняла ряд актуальних питань, що стосуються якості дородного покриття на дорогах держави. Очевидним є те, ситуація катастрофічна, - повідомляє Хмельницький.depo.ua із посиланням на прес-службу Хмельницької ОДА.

Віце- прем'єр повідомив про те, що Державна акціонерна компанія припиняє своє існування, а всі підприємства ДАКу стануть невдовзі комунальними. Головний же принцип реформи дорожньої галузі- децентралізація, яка передбачає перехід дорожніх підприємств у власність громад.

"На першому етапі підприємства Державної акціонерної компанії «Автомобільні дороги України» перейдуть до Укравтодору, а потім - у власність місцевих рад", - повідомляють в ОДА.

Які саме дороги передадуть областям, а які залишать в Укравтодорі поки що сказати важко. Наразі Мінінфраструктури завершує розробку дорожньої карти і вже до кінця поточного року частину доріг повинні передати місцевим органам влади.

Пілотними проектами стануть Львівська та Миколаївська області.

Зміниться і принцип фінансування - вже з наступного року в державному бюджеті кошти на утримання доріг будуть передбачені відповідно до змін.

Більше новин про життя краю читайте на Хмельницький.depo.ua