Хмельницькі держвиконавці вирішили "підзаробити"

У центрі Хмельницького держвиконавці продають нежитлове приміщення на 50% дорожче, ніж раніше купила фірма екс-депутатки
Depo.
14 липня 2016 15:05
ФОТО: depo.ua
Хмельницькі держвиконавці вирішили "підзаробити"
Хмельницькі держвиконавці вирішили "підзаробити"

Як повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на НГП, відділ примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Хмельницькій області виставив на аукціон нежитлове приміщення-торговий зал загальною площею 266.9 кв. м. на вул. Проскурівська, 1 у Хмельницькому.

Об’єкт розташований у підвальному приміщенні на першому поверсі триповерхового будинку. Площа приміщення на 1 поверсі-127.4 м.кв., у підвалі-129.6 м.кв., площа щитової-2.3 м.кв., сходинкової частини (сходова) -7.6 м.кв.

Стартова ціна лота становить 3 млн. 34 тис. грн. Таким чином, квадратний метр коштує 11368 грн.

У квітня 2012 року хмельницьке ПП "Укрбудінвест К"(власники: Валерій та Оксана Кольгофер та Олександр Ядуха) викупило нежитлове приміщення комунальної власності загальною площею 158,6 кв.м. на вул. Проскурівській, 1 у Хмельницькому за 1 млн. 263 тис. грн. Звідси "квадрат" коштував 7965 грн.

 Будинок на вул. Проскурівська, 1 у Хмельницькому є пам’яткою архітектури місцевого значення (Будинок купця Барака (мур.) кінець ХІХ ст.).

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький