Хмельницькі депутати посварилися через благоустрій

На засіданні постійної комісії в міськраді конфліктували через "закриті" списки
Depo.
11 серпня 2016 09:17
ФОТО: depo.ua
Хмельницькі депутати посварилися через благоустрій
Хмельницькі депутати посварилися через благоустрій

Депутати міськради не бачили списків, де планується провести благоустрій, через те й сварилися, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Є".

На сесії депутати перерозподілили кошти, в тому числі спрямували певні суми й на благоустрій прибудинкових територій і вулиць. Проте депутатів не ознайомили з конкретними списками.

На останньому засіданні постійної депутатської комісії з питань ЖКГ, приватизації та використання майна територіальної громади міста, ці списки уже підписані головами комісії ЖКГ та з питань планування, бюджету, фінансів та децентралізації . Підписи також стоять і профільного заступника міського голови Анатолія Нестерука та начальника управління ЖКГ Віктора Чапайди.

Повторно списки не розглядалися на комісіях, де мали б зазнати змін. Відтак далеко не всі депутати знають які об'єкти, які мають бути відремонтовано, заасфальтовано чи благоустроєно. Чиї звернення містян враховані, а чиї ні. Така ситуація й породила конфлікт.

Окремі депутати навіть відмовилися далі засідати в комісіях. Ситуацію з нібито самовільним підписанням головами комісій титульних списків має розібрати та розтлумачити регламентна комісія і юристи Хмельницької міськради.

Депутати ж переконані - голови комісій не мають права самовільно підписувати такі важливі документи, без попереднього обговорення із депутатськими комісіями.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та