ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хмельницькі антимонопольники взялися за нерухомість і ріелторів

В області оголосили боротьбу з недобросовісною конкуренцією на ринках реалізації нерухомості та ріелторських послуг
Depo.
25 березня 2016 15:52
ФОТО: depo.ua
Хмельницькі антимонопольники взялися за нерухомість і ріелторів
Хмельницькі антимонопольники взялися за нерухомість і ріелторів

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України проводить дослідження ринків нерухомості та ріелторських послуг на предмет виявлення порушень законодавства про захист економічної конкуренції, передає DEpo.Хмельницький з посиланням на прес-службу відомства.

Основними проблемами є: розміщення неповної та/або недостовірної інформації в рекламних оголошеннях на об’єктах зовнішньої реклами та в мережі Інтернет щодо цін на житло, інформації про об’єкт продажу тощо.

Значна кількість ріелторських агентств працюють без укладання договорів не лише із забудовниками, але і з клієнтами. В результаті, до клієнтів доводиться неповна або оманлива інформація.

Крім цього, в мережі Інтернет поширюється безліч оголошень фізичними особами, які видають себе за працівників ріелторських агентств або представників забудовника, але працюють без дозвільних документів.

Вказана ситуація негативно впливає на репутацію добросовісних ріелторських агентств та в цілому - на розвиток ринків реалізації нерухомості та ріелторських послуг.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький