Хмельницьки антимонопольники не дозволили спотворити торги

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України визнало поведінку учасників закупівель антиконкурентною
Depo.
31 жовтня 2016 16:41
ФОТО: depo.ua
Хмельницьки антимонопольники не дозволили спотворити торги
Хмельницьки антимонопольники не дозволили спотворити торги

Поведінка учасників закупівель визнана антиконкурентною, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу антимонопольників.

"Дії ТОВ  "Укренергоактив" (місто Запоріжжя) та ПП "Вєномєт Метал" (місто Запоріжжя) антиконкурентними узгодженими, які призвели до спотворення результатів торгів. Розглянувши подання Управління Служби безпеки України у Хмельницькій області, Відділення встановило, що суб'єкти господарювання  узгодили дії під час проведення ПАТ "Черкасиобленерго" у листопаді 2012 року процедури відкритих торгів із закупівлі трансформаторів", - йдеться у повідомленні.

Як виявилось, учасники закупівель подали ідентично оформлені документи, хоча однакові особливості оформлення не випливають з вимог замовника та не встановлені державними чи іншими стандартами. Отже, учасники торгів обмінювались інформацією або зазначені тендерні пропозиції готувалися одним з учасників. ПП "Вєномєт Метал" та ТОВ "Укренергоактив" були дистриб'юторами продукції одного постачальника – ПАТ "Запоріжтрансформатор".

У 2012 – 2014 роках ПП "Вєномєт Метал" та ТОВ "Укренергоактив" прийняли участь у десяти процедурах державних закупівель, перемогу в яких постійно отримувало ТОВ "Укренергоактив" із дешевшими пропозиціями, що підтверджує факт технічної участі ПП "Вєномєт Метал" у закупівлях.

ПП "Вєномєт Метал" оштрафували на 66 тисяч гривень та заборонили приймати участь у державних закупівлях протягом трьох років. Провадження у справі відносно ТОВ "Укренергоактив" закрито у зв'язку із ліквідацією юридичної особи.

 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та