Хмельницьки антимонопольники не дозволили спотворити торги

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України визнало поведінку учасників закупівель антиконкурентною
Хмельницьки антимонопольники не дозволили спотворити торги
Хмельницьки антимонопольники не дозволили спотворити торги

Поведінка учасників закупівель визнана антиконкурентною, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу антимонопольників.

"Дії ТОВ  "Укренергоактив" (місто Запоріжжя) та ПП "Вєномєт Метал" (місто Запоріжжя) антиконкурентними узгодженими, які призвели до спотворення результатів торгів. Розглянувши подання Управління Служби безпеки України у Хмельницькій області, Відділення встановило, що суб'єкти господарювання  узгодили дії під час проведення ПАТ "Черкасиобленерго" у листопаді 2012 року процедури відкритих торгів із закупівлі трансформаторів", - йдеться у повідомленні.

Як виявилось, учасники закупівель подали ідентично оформлені документи, хоча однакові особливості оформлення не випливають з вимог замовника та не встановлені державними чи іншими стандартами. Отже, учасники торгів обмінювались інформацією або зазначені тендерні пропозиції готувалися одним з учасників. ПП "Вєномєт Метал" та ТОВ "Укренергоактив" були дистриб'юторами продукції одного постачальника – ПАТ "Запоріжтрансформатор".

У 2012 – 2014 роках ПП "Вєномєт Метал" та ТОВ "Укренергоактив" прийняли участь у десяти процедурах державних закупівель, перемогу в яких постійно отримувало ТОВ "Укренергоактив" із дешевшими пропозиціями, що підтверджує факт технічної участі ПП "Вєномєт Метал" у закупівлях.

ПП "Вєномєт Метал" оштрафували на 66 тисяч гривень та заборонили приймати участь у державних закупівлях протягом трьох років. Провадження у справі відносно ТОВ "Укренергоактив" закрито у зв'язку із ліквідацією юридичної особи.

 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та